Asansör Seyir Defteri / Bakım El Kitabı Satışı
Asansör Seyir Defteri / Bakım El Kitabı Nedir? Ne İşe Yarar?

Asansör yönetmeliğince zorunlu hale gelen ASANSÖR SEYİR DEFTERİ‘nde Kampanya! Yeni yönetmeliğe uygun Dolu Dolu 36 Sayfa, firmanıza özel tasarımlarla geçici bir süreliğine indirimli fiyatları kaçırmayın.
 


* Firmanıza Özel Tasarım
* Türkiye’nin Her Yerine Gönderim (izmir içi ücretsiz)
* Asansör Yönetmeliğine Göre Hazırlanmış 12 Sayfa (+kapak) Detaylı İçerik


YENİ YÖNETMELİĞE UYGUN ASANSÖR SEYİR DEFTERİ:
Asansörcüler Dikkat! Asansör Seyir Defteri’ni yaptırmış olmak için yaptırmayın. Bazı bölge ve illerde denetimlerde en ince ayrıntısına kadar dikkat ediliyor. Her bir sayfadaki her içerik önemli. Bu yüzden maliyeti düşürmek adına sayfalardan kısmak gibi bir öneride bulunmayınız. Asansör Seyir Defteri’nde bazen en önemsiz dediğimiz yerler bile (periyodik tabloların yıllık dönemi doldurması vs gibi) denetim açısından sorun çıkarabiliyor.
Asansör TS EN 81-20 ve Asansör TS EN 13015 ve TS EN 81-1 + A3 ve Asansör TS 12255 standardına uygun olarak hazırlanmıştır.
Apartman yöneticileri de, asansör firmalarında bulunan asansör seyir defterine dikkat etmeli, asansörlerine yapılan tüm işlemleri düzenli bir şekilde takip etmelidir. Ayrıca asansör seyir defteri muayene / denetim esnasında hazır bulundurulmalıdır. Asansör Yönetmelik gereği (denetimlerde soruyorlar) zorunlu olan kendi firmanıza ait (logonuz, iletişim bilgileriniz vs) asansör seyir defteri örnekleri. Asansör Seyir Defteri, Asansör Bakım Klavuzu, Asansör Kullanma Klavuzu Tasarımları ve Asansör Seyir Defterleri Fiyatları…
Asansör seyir defteri fiyatı
* Firmaya özel baskılı olursa 500 Adet ve 1000 Adet üretiliyor.  (Kapakta logonuz, iletişim bilgileriniz vs tasarım yapılıyor)
* Az Adetli sipariş isterseniz 20 adet’ten başlayıp 400 adet’e kadar boş kapaklı logosuz üretilebiliyor. Birim fiyatları adedine göre değişebilir, LÜTFEN FİYAT SORUNUZ. Bu şekilde de kullanabilirsiniz (kapakta Asansör Seyir Defteri yazıyor), boş kısma kaşenizi veya logonuzu sticker olarak uygulayıp ta kullanabilirsiniz.
Turkiye’nin her yerine gönderimi var. (İzmir içi ücretsiz)


Sipariş ve Detaylı Bilgi İçin 05330261774 numaralı telefonumuzu arayın yada aşağıdaki Whatsapp iletişim butonuna tıklayın:
 
İçerikleri Asansör Bakım İşletme Yönetmeliğine uygun olarak dolu dolu hazırlandı. Size özel tasarımın olduğu renkli, kalın, uzun ömürlü, makine dairesinde bulanacağı için selefonlu kapağı bulunan asansör seyir defterleri işinizi kolaylaştırıyor. Bakım talimatları, risk analizi, bakım el kitabı, kurtarma operasyonları gibi tüm içerikler bu kitapçıkta mevcut.


ASANSÖR SEYİR DEFTERİ ÖRNEĞİ
Asansör seyir defteri A4 boyunda. Kapak size özel selefonlu (makina dairesinde bulunacağı için ekstra korumalı) ve renkli tasarım olurken, iç sayfalarda 90 gr. 1.Hamur kağıda tek renk siyah baskılıdır. Asansör Seyir Defteri’ni tüm asansörcüler, kabin imalatçıları, üreticiler, montajcılar ve bakımcılar kullanabilir.
Asansör kayıt defteri örneği’nin her asansörde bulundurulması, yeni asansör yönetmeliği mevzuatı gereği zorunludur. Asansörde birisi kalırsa onun nasıl kurtarılacağı ile ilgili tüm talimatlar ve asansör kapı açma anahtarının nasıl kullanılması gerektiği seyir defterinde yazmaktadır. Asansörün kurtarma talimatı ile kurtarmanın nasıl yapılacağı ile ilgili tüm talimatları içerir. Asansör seyir defteri kitapçığında ayrıca asansör bakım talimatıyla asansörün özelliklerine göre bakımının nasıl yapılacağı detaylıca anlatılmaktadır. Asansör seyir defteri kataloğunda bu bilgilendirmeler dışında Asansör teknik işlemler izleme ve kayıt defteri olarak bölümlendirilmiş asansörün bakımını yapan kişi bakımın yapıldığı tarihi ve varsa değişen parçaların not edildiği periyodik bakım tabloları vardır. Böylelikle asansörün aylar boyunca ne parçalarının değiştiği ve hangi zaman aralıklarında periyodik bakımının yapıldığı takip edilir.


İçerik: Asansör Seyir Defteri Periyodik Bakımlar, (Yapılan İşlemler: Bakım, Kaza, Arıza, Muayene, Parça değişimi) Yıllık Ölçü Kontrolleri (halat kaydırma, kabin ağırlık tampon arası mesafe, kabin tampon, üst sınır kesici, alt sınır kesici mesafesi) Asansör teknik bilgileri, Bakım kuruluşu bilgileri, Eğitim Tutanakları, Yönetici Bakım Formu, Yıllık kurtarma eğitimi, Bakım Sözleşmesi ve Bakım El Kitabı, Görev Tutanağı, Kapı açma Anahtarı teslim tutanağı ve eğitimi, Asansör Bakım Talimatı, 81-20 için Hidrolik Asansör Kurtarma Talimatı, 81-20 için Elektrikli Asansör vvf Kurtarma Talimatı, 81-20 için MRL Dişlisiz Asansör Kurtarma Talimatı, Bypass Kurtarma Talimatı tertibadı, Asansör Bakım Klavuzu, Muayeneler, Asansör Onarım Talimatı, Hata Analiz Tablosu, Asansör Kullanma Klavuzu, İşletme Talimatı, Güvenlik Kuralları, Hidrolik Asansörler İçin Asansörde Kalan Şahsı Kurtarma Talimatı, Elektrikli Asansör Kurtarma Talimatları (EN 81-1+A3), Dişlisiz Asansör Kurtarma Talimatı, Kapı Açma Anahtarı Kullanma Talimatı, Asansör Bakım Firması Risk Analizi (13015), Asansör Risk Grafiği, Risk Azaltılması, Risk Değerlendirmesi, Asansör Seyir Defteri Kullanma Talimatı, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerin Bakımı, Bakım Talimatları İçin Kuralları, EN 13015 Bakım Talimatları El Kitabı (EN 13015+A1 / Haziran 2009).Tesis sahibi yöneticinin görevleri, bakım kuruluşunun görevleri, 13015 elektrikli asansörler bakım talimatı, 13015 hidrolik asansörler bakım talimatı, 13015 yürüyen merdivenler ve bantlar bakım talimatı… Durum Tespit Raporu, Asansör Seyir Defteri Kullanma Talimatı.


Sipariş ve Detaylı Bilgi İçin 05330261774 numaralı telefonumuzu arayın yada aşağıdaki Whatsapp iletişim butonuna tıklayın:
 Yorumlar

Root

Root

elinize sağlık güzel anlatmışsınız