Asansör Seyir Defteri / Bakım El Kitabı Satışı
Asansör Durum Tespit Raporu

Asansörcüler için Türkiye’nin her yerine firmanıza özel ASANSÖR DURUM TESPİT RAPORU formu üretimi yapıp gönderiyoruz. 50’li yada 100’lü koçanlı olarak hazırlanıp, 20x28 ebatlarındadır. Kendinden otokopili (Tahsilat makbuzu gibi özellikleri taşır) Tek renk siyah baskılı (logonuz da basılmaktadır) isteğinize göre 2 yada 3 nüshalı, Numaratörlü 5 ciltten başlatıp istediğiniz adete kadar üretiliyor.

Sipariş ve Detaylı Bilgi İçin 05330261774 numaralı telefonumuzu arayın yada aşağıdaki Whatsapp iletişim butonuna tıklayın:
 

Asansör Piyasa Gözetimi ve Denetimi Yönetmeliğinden alıntıdır…
h) Durum tespit raporu: Bina sorumlusu ile bakım sözleşmesi imzalayan asansör monte eden veya onun yetkili servisi tarafından söz konusu asansörün mevcut durumuna ilişkin, istemesi halinde bir önceki asansör monte eden veya yetkili servisinin de katılımıyla, düzenlenen detaylı raporu,

(12) Kendisi tarafından monte edilmeyen asansörün bakımını üstlenen asansör monte eden ya da onun yetkili servisi, bakım sözleşmesi imzalanmasıyla birlikte bakımını yapacağı asansör için Ek-1’de yer alan durum tespit raporunu hazırlayarak bina sorumlusuna sunar ve raporun bir örneğini muhafaza eder.


Kaynak: www.asansormuhendisi.com  ve www.cemka.com.tr 


Sipariş ve Detaylı Bilgi İçin 05330261774 numaralı telefonumuzu arayın yada aşağıdaki Whatsapp iletişim butonuna tıklayın:
 


Yorumlar