Asansör Seyir Defteri / Bakım El Kitabı Satışı
Az adetli siparişlerde (20-250 adet arası) boş kapaklı logosuz gönderileceği için stoklarımızda her an mevcut, genellikle yetişirse gün içerisinde hemen kargoya teslim ediyoruz. Ertesi gün elinizde olabiliyor.
Firmaya özel baskılı siparişlerde (500-1000 adet) yeniden üretime girildiği için, 1 haftayı bulabiliyor.

Az Adetli sipariş isterseniz (20-250 adet) boş kapaklı logosuz gönderiliyor. İster bu şekilde boş kapaklı kullanın (kapakta Asansör Seyir Defteri yazıyor), isterseniz boş kısma kaşenizi veya logonuzu sticker olarak uygulayıp ta kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin her ilinde seyir defteri satışımız olmuştur, 05330261774 nolu telefonlarımızdan iletişime geçip detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Asansör Seyir Defteri’ni tüm asansörcüler, kabin imalatçıları, üreticiler, montajcılar ve bakımcılar kullanabilir. Apartman yöneticileri, asansör firmalarından temin ettikleri asansör seyir defterine dikkat etmeli, asansörlerine yapılan tüm işlemleri düzenli bir şekilde takip etmelidir.

Ekstra korumalı, suya dayanıklı, renkli baskılı, 300 gr kalın, mat selefon kaplamalı uzun ömürlü kapak yapısına sahiptır. Makine daiesinde tozdan, sudan, nemden, yağdan, kirden etkilenmez.

05330261774 nolu telefonlarımızdan iletişime geçip istediğiniz adetlerde bastırabilirsiniz.

Size özel logonuzun ve iletişim bilgilerinizin vs olduğu seyir defteri basılması için en az 500 adet siparişiniz olması gerekmektedir.

İçerik yönetmelik gereği, denetimden geçecek formatta hazırlanmıştır. Asansör seyir defteri muayene / denetim esnasında hazır bulundurulmalıdır. İçerikleri Asansör Bakım İşletme Yönetmeliğine uygun olarak dolu dolu hazırlandı.

Asansör seyir defteri, bakım el kitabını, Asansör Bakım Kılavuzu, Asansör Kullanma Kılavuzu, Asansör bakım defteri ile aynıdır, aynı içeriğe sahiptir.

Asansör kayıt defteri örneği’nin her asansörde bulundurulması, yeni asansör yönetmeliği mevzuatı gereği zorunludur. Asansör TS EN 81-20 ve Asansör TS EN 13015 ve TS EN 81-1 + A3 ve Asansör TS 12255 standardına (Asansör, Yürüyen Merdiven Bakım İşletme Yönetmeliği) uygun olarak hazırlanmıştır.

Metal / Leksan etiket üretimi yapıyoruz. Ayrıca sarı pano elektrik uyarı etiketlerinın yanında aynı zamanda tüm basılı reklam işlerinin tasarımını ve baskısını yapmaktayız. Durum Tespit Formu, Asansör Arıza Kayıt Formu, Asansör Teklif Formu, Asansör Depo Çıkış Formu, Elektrikli Asansör Periyodik Bakım Formu, Hidrolik Asansör Periyodik Bakım Formu, Dişlisiz Asansör Periyodik Bakım Formu, Yürüyen Merdiven Periyodik Bakım Formu, Tahsilat Makbuzu, Cepli Teklif Dosyası, Asansör Uyarı Etiketleri, Sarı Asansör Uyarı Etiketleri.